O NAS

Nasza firma została założona w 1997 roku i jej podstawową działalnością jest odzyskiwanie podatków dla osób fizycznych i firm w krajach takich jak: Finlandia, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Irlandia, kraje Skandynawii.

Rozliczamy podatek dochodowy oraz podatek VAT, odprowadzony do zagranicznych urzędów skarbowych. Wszystkie formularze, dotyczące zwrotu podatku z wymienionych krajów dostępne są w naszym biurze.

Zajmujemy się również Doradztwem Gospodarczym, składamy zeznania podatkowe dla firm w Niemieckich Urzędach Skarbowych.

 

Rozwiązujemy z pomocą współpracujących z nami kancelarii prawnych i notarialnych problemy podatkowe, prawne oraz gospodarcze, związane z rynkiem niemieckim. Zajmujemy się zakładaniem firm i podmiotów prawnych na terenie Polski i Niemiec.

 

Kojarzymy partnerów z terenu Polski i Niemiec do współpracy w dziedzinie produkcji, handlu i usług. Organizujemy i prowadzimy przedstawicielstwa firm niemieckich na terenie Polski, oraz polskich firm w Niemczech. Prowadzimy marketing na terenie Polski dla firm niemieckich.

 

Firma As Group pośredniczy w rekrutacji i selekcji pracowników głównie dla pracodawców zagranicznych.

Pomagamy w uzyskaniu zwrotu nadpłaconego podatku, a Prowizje pobieramy każdorazowo po odzyskaniu przez klienta pieniędzy na jego konto.